Врати се назад

ROJXELA-SARANDA

AЛБАНИЈА / SARANDA

8

РОШЕЛА-САР лиАНДА
ноќеввања
1/2 соба (2 лица)
1/3 соба (3 лица)
1/4 АПП (4 лица)
28.05.
7 промо
89
99
109
04.06.
7 промо
99
109
119
11.06.
7
159
169
179
18.06.
7
199
209
229
25.06.
7
259
269
289
02.07.
7
279
289
309
09.07.
7
299
309
319
16.09.
7
339
359
379
23.07.
7
339
359
379
30.07.
7
339
359
379
06.08.
7
339
359
379
13.08.
7
339
359
379
20.08.
7
339
359
379
27.08.
7
279
299
339
03.09.
7
239
249
259
10.09.
7
/
/
/

Вила Рошела Саранда А кат – (10 м од море) е сместена во најтрактивниот дел од Саранда, во непосредна близина на плажата Деми. Вилата Рошела нуди сместување  во 1/2 и 1/3 соби од А категорија, како и пространи апартмани (Б категорија) опремени со кујна, фрижидер, бесплатен WiFi, скара, градина и бесплатен сопствен паркинг. Секоја единица е опремена со големи тераси со поглед на море, сателитска ТВ со рамен екран,  приватна бања со када или туш, фен и тоалет. За дополнителна погодност, за сите гости на вилата, им обезбедуваме појадок и лежалки за на плажа ВКЛУЧЕНИ ВО ЦЕНА. Покрај квалитетот на самото сместување, близината на плажата, кафетериите, рестораните и многуте  продавници,  ќе уживате во прекрасниот поглед на море и магичниот залез на сонцето, кој  во Саранда е навистина романтичен.

 

Цените се дадени по СОБА/СТУДИО за 7 ноќи со појадок во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.
Апартманите се опремени со комплетна кујна, додека собите се класични хотелски соби опремени со фрижидер.
Во цената се вклучени и две лежалки и чадор за најблиската плажа.
Автобуски превоз Скопје, Велес, 55 Еур возрасни, Прилеп, Битола, Охрид 40 Еур. Деца 2 -12 год -15 Еур од цената за возрасен.
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не може да се комбинираат.
Термините кои се обележани со црвено се ПРОМО и не подлежат на попуст. Клима вклучена во цена.
 Важат Општите услови за патување на СКТМ.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Албанија:
Скопје (Дрводекор) / Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -Трансфер до Битола
Скопје-Валона- 45 €
Скопје-Саранда – 55€
Скопје-Ксамил- 55 €
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА :
23:00 h Скопје (Дрводекор) – Трансфер (претходен ден)Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084