Врати се назад

JULI 1 JERISOS

Грција / JERISOS

8

Вила Џули 1" се наоѓа на одлична местоположба, на само 80 метри од плажата. Вилата располага со 5 сместувачки единици : дуплексот број 1 и апартманите број 2 и 3 се на прв кат над пекарата со големи тераси.

 

Јерисос е едно од најголемите туристички места на Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди