Врати се назад

AL MARE 3* POLICHRONO

Грција / ПОЛИХРОНО

8

Хотел Ал Маре е мал пријатен хотел сместен во околината на Полихроно. Идеалната локација на дофат на прекрасна плажа и опкружен со прекрасна борова шума го прави идеално место за пријатен одмор. 

Бисерот на Касандра - Полихроно лоциран на само 97км од Солун и 160км од Македонија и поглед кон вториот крак Ситонија.Главна карактеристика е долгото шеталиште покрај кристалното море, како и изобилството од таверни, ресторани, барови, кафулиња, продавници, бутици.   

 

 

\r\n

 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди