Врати се назад

VILA LINA METAMORFOZI

Грција / МЕТАМОРФОЗИ

8

ПЕРИОД
НОЌЕВАЊА
1/3 Студио
1/4 Студио
1/4 апартман
1/4 апп со поглед на море
18.05 - 25.05.2019
7* ПРОМО ЦЕНИ
59€
59€
59€
59€
25.05 - 01.06.2019
7* ПРОМО ЦЕНИ
69€
69 €
79 €
79€
01.06 - 08.06.2019
7*
99€
109€
129€
129€
08.06 - 15.06.2019
7*
109€
129€
149€
149€
15.06 - 22.06.2019
7*
129€
149€
169€
169€
22.06 - 29.06.2019
7*
149€
169€
189€
199€
29.06 - 06.07.2019
7
330€
340€
380€
400€
06.07 - 13.07.2019
7
350€
370€
400€
430€
13.07 - 20.07.2019
7
350€
390€
430€
460€
20.07 -27.07.2019
7
360€
390€
430€
460€
27.07 - 03.08.2019
7
360€
390€
430€
460€
03.08 - 10.08.2019
7
360€
390€
430€
460€
10.08 - 17.08.2019
7
360€
390€
430€
460€
17.08 - 24.08.2019
7
330€
350€
380€
420€
24.08 - 31.08.2019
7*
149€
169€
189€
199€
31.08 - 07.09.2019
7*
129€
139€
159€
169€
07.09 - 14.09.2019
7*
109€
119€
129€
139€
14.09 - 21.09.2019
7*
79€
79€
89€
89€
21.09 - 28.09.2019
7*
69€
69€
79€
79€

Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана, и оваа година ги очекува своите први гости.

 

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања.

- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз: Скопје-Ситонија-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).

 

Ве информираме дека од 01/01/2018 согласно новите правила на регулаторната комисија во Грција, за сите кои патуваат во Грција,

се воведува ТУРИСТИЧКА ТАКСА, КОЈА ГОСТИТЕ ЌЕ МОРААТ ДА ЈА ПЛАТАТ НА ЛИЦЕ МЕСТО ВО СМЕСТУВАЧКИОТ КАПАЦИТЕТ.

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА – СЕ ПЛАЌА ПО СОБА ПО НОЌ и ЌЕ БИДЕ НАПЛАТЕНА ПРЕД НАПУШТАЊЕ НА СМЕСТУВАЧКИТЕ ОБЈЕКТИ.

ХОТЕЛИ

  • 1* - 2* ЅВЕЗДИ – 0,50 €.
  • 3*  ЅВЕЗДИ – 1,50 €.
  • 4*  ЅВЕЗДИ – 3,00 €.
  • 5* -ЅВЕЗДИ – 4,00 €.

СОБИ / СТУДИА / АПАРТМАНИ

  • 1-2 клучеви – 0,25 €.
  • 3 клучеви – 0,50 €.
  • 4клучеви – 1,00 €.

 Мало, пријатно место и вистински мал рај за релаксиран семеен одмор.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди