Врати се назад

VILA ADONIS - NEA KALIKRATIA

Грција / НЕА КАЛИКРАТИЈА

8

ВИЛА АДОНИС се наоѓа во центарот на градот на околу 150 метри од плажа. Располага со трокреветни студија на високо приземје, реновирани оваа година и петорокреветен дуплекс апартман со голема тераса на првиот кат. Сите капацитети се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило, ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнина е еднаш во текот на престојот. Вилата има Wi-Fi.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди