Врати се назад

VILA POSEDONIO - POLIHRONO

Грција / ПОЛИХРОНО

8

ТЕРМИН
НОЌЕВАЊА
1/2+1 апартман
1/4+1 апартман
18.05 - 25.05.2019
7* ПРОМО
59
59
25.05 - 01.06.2019
7* ПРОМО
69
89
01.06 - 08.06.2019
7*
89
99
08.06 - 15.06.2019
7*
109
119
15.06 - 22.06.2019
7*
119
149
22.06 - 29.06.2019
7*
129
169
29.06 - 06.07.2019
7
350
420
06.07 - 13.07.2019
7
390
460
13.07 - 20.07.2019
7
390
470
20.07 - 27.07.2019
7
420
470
27.07 - 03.08.2019
7
420
490
03.08 - 10.08.2019
7
420
490
10.08 - 17.08.2019
7
390
450
17.08 - 24.08.2019
7
350
410
24.08 - 31.08.2019
7*
149
169
31.08 - 07.09.2019
7*
129
149
07.09 - 14.09.2019
7*
99
119
14.09 - 21.09.2019
7*
89
99
21.09 - 28.09.2019
7* ПРОМО
59
69

Вилата Поседонио се наоѓа на 100м од плажата. Располага со 1/2+1 студија (соба со брачен кревет и помошен во кујната) и  1/4+1 апартмани (соба со брачен кревет и две софи на пуштање во кујната) опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ и со клима. Студијата и апартманите се состојат од една - спална и посебна кујна.

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

- Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)Бисерот на Касандра - Полихроно лоциран на само 97км од Солун и 160км од Македонија и поглед кон вториот крак Ситонија.Главна карактеристика е долгото шеталиште покрај кристалното море, како и изобилството од таверни, ресторани, барови, кафулиња, продавници, бутици.   

 

 

\r\n

 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди