Врати се назад

VILA MUSTAKAS - POLIHRONO

Грција / ПОЛИХРОНО

8

Вила Мустакас (Б категорија) се наоѓа на 30м од плажата. Вилата располага со 1/3 студија, на приземје, прв и втор кат. Сите студија се опремени со мини кујна, брачен кревет и едно помошно легло, сопствен тоалет, ТВ и клима ( се плаќа за мај, јуни, септември (вклучена во цена висока сезона - јули и август).). Максимален капацитет на сместување во студиото е 3 возрасни лица.

40.017046, 23.529380

Бисерот на Касандра - Полихроно лоциран на само 97км од Солун и 160км од Македонија и поглед кон вториот крак Ситонија.Главна карактеристика е долгото шеталиште покрај кристалното море, како и изобилството од таверни, ресторани, барови, кафулиња, продавници, бутици.   

 

 

\r\n

 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди