Врати се назад

ВИЛА ЛУНА - КСАМИЛ

AЛБАНИЈА / KСАМИЛ

8

Вилата се наоѓа во Ксамил, едно од најпознатите летувалишта во Албанија, место со прекрасни егзотични плажи и тиркизно море и неколку острови до кои може да се стигне со пливање. Освен тоа, се карактеризира со мирно море, долги сончеви денови, одлична храна и прекрасни зајдисонца. Место за релаксирачки одмор.

Вилата се наоѓа на 70 метри од песочната плажа.

Сите студиа и апартмани се опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима и интернет.

1/2, 1/3 и 1/4 студиа: 4 редовни легла

1/6 апартман: 6 редовни легла

 

\r\n

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места. 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект