Врати се назад

VILA ATLANTIK - KALITEA

Грција / Калитеа

8

Вила Атлантик се наоѓа во строгиот центар на шеталиштето. Вилата располага со 1/3 студиа - со три поединечни кревети во кујната, која е комплетно опремена, клима (вклучена во цената), ТВ и тоалет. Студиата на прв кат и втор кат се со поглед на шеталиштето. Во вилата има Wi-Fi. 

КАЛИТЕА - совршено место за патници кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белата песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со плаво знаменце. Калитеа сместена во прекрасната околина опкружена со борови дрва Ви овозможува да уживате во многубројните таверни, кафе барови, бутици,  дискотеки и ноќни клубови кои ги привлекуваат туристите од сите околни места со што се вбројува во еден од најзабавните градови на Халкидики, а разновидните продавници и бутици нудат можност за шопинг интересен за туристите од сите возрасти.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди