Врати се назад

VILA ATINA - PARALIA

Грција / ПАРАЛИЈА

8

ПАРАЛИЈА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралија е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа.
Неможе да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем спектар на подароци, туристички материјали и фенси стоки (кожни производи, накит, облека, итн), но исто така и ноќниот живот со безброј барови, таверни, ресторани и ноќни клубови
кои ја комплетираат туристички понуда на локацијата и ветуваат дека ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица одалечена 20 метри од градската голема, широка и песочна плажа.
Сите студиа имаат кујна, wc, ТВ, клима (доплата 5 евра на ден) и тераса.
1/2 студио - еден брачен кревет или два единечни кревети, кујна, вц, ТВ, клима, тераса

1/3 студио - еден брачен кревет и еден единечен (или три единечни), кујна, вц, ТВ, клима и тераса

2+2 апп - ходник со кујна и вц, две спални соби со по два единечни кревети, ТВ, клима и 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди