Врати се назад

VILA ATINA - PARALIA

Грција / ПАРАЛИЈА

8

ПЕРИОД
НОЌЕВАЊЕ
СТУДИО 1/2
СТУДИО 1/3
2+2 АПП
18.05. - 25.05.2019
7
59 €
69 €
79 € ПРОМО ЦЕНА
25.05-01.06
7
99 €
109 €
119 € ПРОМО ЦЕНА
01.06-08.06
7
119 €
139 €
169 €
08.06-15.06
7
179 €
189 €
209 €
15.06-22.06
7
199 €
209 €
229 €
22.06-29.06
7
239 €
249 €
289 €
29.06-06.07
7
249 €
259 €
309 €
06.07-13.07
7
259 €
269 €
339 €
13.07-20.07
7
259 €
289 €
359 €
20.07-27.07
7
289 €
299 €
379 €
27.07-03.08
7
289 €
299 €
379 €
03.08-10.08
7
289 €
299 €
379 €
10.08-17.08
7
269 €
289 €
359 €
17.08-24.08
7
249 €
269 €
339 €
24.08-31.08
7
209 €
239 €
299 €
31.08-07.09
7
179 €
199 €
209 €
07.09-14.09
7
129 €
139 €
159 €
14.09-21.09
7
89 €
99 €
129 € ПРОМО ЦЕНА
21.09-28.09
7
59 €
69 €
89 € ПРОМО ЦЕНА

ПАРАЛИЈА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралија е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа.
Неможе да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем спектар на подароци, туристички материјали и фенси стоки (кожни производи, накит, облека, итн), но исто така и ноќниот живот со безброј барови, таверни, ресторани и ноќни клубови
кои ја комплетираат туристички понуда на локацијата и ветуваат дека ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица одалечена 20 метри од градската голема, широка и песочна плажа.
Сите студиа имаат кујна, wc, ТВ, клима (доплата 5 евра на ден) и тераса.
1/2 студио - еден брачен кревет или два единечни кревети, кујна, вц, ТВ, клима, тераса

1/3 студио - еден брачен кревет и еден единечен (или три единечни), кујна, вц, ТВ, клима и тераса

2+2 апп - ходник со кујна и вц, две спални соби со по два единечни кревети, ТВ, клима и 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

  • За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст на вториот термин
  • Попустите не може да се комбинираат
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобусот
  • Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
  • Цените се дадени по студио за 7 ноќевања, во евра без попуст
  • на промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попусти за рана резервација

Минимум 1 ден пред поаѓање, информирајте се во агенција за времето на поаѓање.

Ги замолуваме патниците да бидат на местото на поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се доцнења, поради кои однапред се извинуваме.

По завршувањето на вашиот одмор, должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на п рестојот, корисникот на студиото/апартманот, ја надоместува штетата на сопственикот, на лице место.Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди