Врати се назад

ЛЕТУВАЊЕ ВО ГРЦИЈА ЗА 1 ЕВРО

Грција / ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО

8

Во цената е вклучено:

- 7 ноќевање во студио или апртман (минимум 2 особи во студио (  2 лица - плаќаат полна цена )  или 4 особи во апартман ( 4 лица - плаќаат полна цена ) .

- Превоз до избраната дестинација.

- Пратител на група и организација на аранжманот.

Попусти за деца:

- 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и кревет).

- 2-11,99год – плаќа само превоз по цена од избраната дестинација (со двајца возрасни).

- Трета или четврта возрасна особа плаќаат полн износ.

Напомени:

- Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 15.02.2017.

- При отказ на аранжманот од страна на клиент , уплатениот аванс од 50% не се враќа.

- Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет на соби, сместувањето е во вили во сопствен закуп.

- Доколку се патува со сопствен превоз цената на аранжманот НЕ се менува !

 

- Патничко осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро=62,00мкд

- Важат Општите Услови на патување на Т.А.Оскар Травел Сервис и СКТМ

За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи.

При помал број на пријавени патници агенцијата ќе понуди алтернативно сместување од своите капацитети или ќе го врати уплатениот износ, а превозот ќе се организира со мини бус/комбе.

Важи за резервации направени до 15.02.2017 година. 

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди