Врати се назад

HOTEL GOLDEN BEACH - METAMORFOZI

Грција / МЕТАМОРФОЗИ

8

ПЕРИОД
ПО ЛИЦЕ
2 +1 ЕКО
2+1
18.05 - 25.05.2019
7 ПРОМО
109
109
25.05 - 01.06.2019
7 ПРОМО
149
149
01.06 - 08.06.2019
7 ПРОМО
189
189
08.06 - 15.06.2019
7
279
299
15.06 -22.06.2019
7
299
329
22.06 - 29.07.2019
7
329
349
29.06 - 06.07.2019
7
359
379
06.07 - 13.07.2019
7
419
439
13.07 - 20.07.2019
7
459
479
20.07 - 27.07.2019
7
459
479
27.07 - 03.08.2019
7
459
479
03.08 - 10.08.2019
7
459
479
10.08 - 17.08.2019
7
459
479
17.08 - 24.08.2019
7
419
449
24.08 - 31.08.2019
7
369
389
31.08 - 07.09.2019
7
309
339
07.09 - 14.09.2019
7 ПРОМО
179
199
14.09 - 21.09.2018
7 ПРОМО
149
169

Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен со лежалки, кој е бесплатен за користење од страна на гостите.

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2019!

 

*All Inclusive Light (СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ):

  • Доручек 08:00-10:00ч. на база шведска масa
  • Ручек 14:00-16:00ч. избор на две главни јадења
  • Вечера 19:30-21:30ч.  на база шведска маса

(Неограничено, локални алхохолни /пиво и вино/ и безалхохолни пијалоци од 12:00-17:30 и 19:00-21:00)

 

НАПОМЕНА:

- Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ  за број на ноќевања дадени во табелата

- Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО

- Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата

- Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата.

-Туристичка такса е 1.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање е во 10 часот по локално време

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)


Мало, пријатно место и вистински мал рај за релаксиран семеен одмор.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди