Врати се назад

GOLDEN BEACH PLATAMONA

Грција / ПЛАТАМОНА

8

01.06 - 14.06.2019
40 eвра
15.06 - 12.07.2019
50 евра
13.07 - 31.08.2019
60 евра
01.09 - 15.09.2019
50 евра
16.09 - 30.09.2019
40 евра

Golden Beach – се наоѓа на околу 200 метри оддалеченост од плажа.  Сместувањето е во 1/3+1 апартмани комплетно реновирани оваа година. Сите апартмани се составени од брачен кревет и еден кауч на извлекување. Во склоп на апартманите има и кујна која е комплетно опремена. Сите апартмани имаат тераси, клима уред, тоалет, ТВ.  Координати : 40.013844, 22.590182.

 

 НАПОМЕНИ :

Цените дадени во табелата се по ден / по соба – само сместување.
- Сместувањето во собите е во 15 часот по локално време, а напуштањето на собите е до 11:00 часот по локално време.
- За хигиената на сместувањето, гостите се грижат сами за време на целиот престој.
- Можност за сместување на 2 возрасни лица и две деца на возрасни до 11,99 години или 3 возрасни лица.
- Има опција со доплата од 18 евра по лице на ден за Појадок, Ручек и Вечера и 15 евра по лице на ден со Појадок и Вечера.
- Плаќањето се врши во денарска противвредност по курс 62,00 мкд.

 *

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди