СТРУГА - ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ ЛЕТО 2020

Хотелот Макпетрол е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. Недалеку е од Градот Струга и на десетина километри од Охридскиот аеродром. Располага со сопствен паркинг, сопствена песочна плажа, базени и рекреативни спортски терени.

ТИП НА СОБА  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ПОЛУПАНСИОНИ ПОЛН ПАНСИОН ПОПУСТ ЗА 6 и повеќе ноќи
1/1 СОБА 33евра 39евра 49евра -10%
1/2 СОБА 25 евра 30евра 40евра -10%
АПАРТМАН 35евра 40евра 50евра -10%
ЏУНИОР СВИТ 33евра 38евра 48евра -10%
ЏУНИОР СВИТ 1/1 43евра 49евра 59евра -10%

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ ПО НОЌ, СО ВКЛУЧЕН ДДВ и такса за привремен престој.

Дете до 6 години - ГРАТИС (во соба со 2 возрасни лица).

Дете од 7 до 12 години плаќа 50% од цената за соодветна услуга ( во соба со 2 возрасни лица).

Трето лице во соба (13 и повеќе години) плаќа 70% од цената за соодветната услуга.