КУШАДАСИ ЛЕТО 2020 АВТОБУСКА ПРОГРАМА

КУШАДАСИ ЛЕТО 2020

АВТОБУСКА ПРОГРАМА

 1- Хотел Ayma 4*- Кушадаси промо за целосна уплата до 31.01.2020  10% попуст !!!

Image result for kusadasi ayma hotel

Линк на хотелот: http://www.aymabeachresort.com/

Хотелот се наоѓа на  150 м од  плажата Ladies Beach и на 3 км од  центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан , 2 бара ,отворен базен со дел за деца,сауна,амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв,клима,мини бар и балкон.

 

Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

259 €

11.07-21.07

339€

20.08-30.08

        339€

06.06-16.06

259€

16.07-26-07

339 €

25.08-04.09

339€

11.06-21.06

 279 €

21.07-31.07

359 €

30.08-09.09

 329 €

16.06-26.06

279 €

26.07-05.08

359 €

04.09-14.09

 329€

21.06-01.07

289 €

31.07-10.08

359 €

09.09-19.09

 309€

26.06-06.07

     309€

05.08-15.08

359 €

14.09-24.09

289€

01.07-11.07

 329€

10.08-20.08

            359 €

19.09-29.09

279 €

06.07-16.07

329€

15.08-25.08

359 €

23.09-04.10

259€

*Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз.

*Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

*Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 

 2- Хотел Blue Sea 3* - Кушадаси Редовни цени

Image result for blue sea hotel kusadasi

Хотел е лоциран на 2 минути пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на 3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби, бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

 

Пакет 10 HB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

262 €

11.07-21.07

350 €

20.08-30.08

350 €

 

06.06-16.06

262 €

16.07-26-07

350 €

25.08-04.09

326 €

 

11.06-21.06

    272 €

21.07-31.07

350 €

30.08-09.09

326 €

 

16.06-26.06

272 €

26.07-05.08

350 €

04.09-14.09

319€

 

21.06-01.07

309 €

31.07-10.08

350 €

09.09-19.09

319€

 

26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

350 €

14.09-24.09

319€

 

01.07-11.07

350 €

10.08-20.08

350 €

19.09-29.09

319€

 

06.07-16.07

350 €

15.08-25.08

350 €

23.09-04.10

319€

 

*Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.

*Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

*Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.