KРУШЕВО - ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ

ХОТЕЛ ПАНОРАМА 

Изграден во далечната 1971 година а комплетно реновиран и дограден во 2018 година. Новиот и ултра модерн хотел има капацитет од 48 до 54 легла. Во однос на тоа на располагање се:

• 12 двокреветни соби

• 2 трокреветни соби

• 8 апармани од кои 2 луксузни.

Архитектонски одлично решени и испланирани, ентериерно модерно спремени со спој на дрво и камен, секоја соба и апарман е со прекрасен поглед на градот. Сите соби и апармани се опремени со: централно ладење и греење, ТВ; интернет, кабловска со 70 програми, мини бар,сеф, Освен ова, луксузните апармани се збогатено со камин и самостоечки кади во спалната соба.

ТИП НА СОБА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 
1/1 СОБА 59 ЕВРА 
1/2 СОБА 69 ЕВРА
СУПЕРИОР СОБА 79 ЕВРА ( ЦЕНА ЗА ДВЕ ЛИЦА)
ЈУНИОР АПАРТМАН 99ЕВРА ( ЦЕНА ЗА ДВЕ ЛИЦА)
ДЕЛУХС АПАРТМАН 119 ЕВРА ( ЦЕНА ЗА ДВЕ ЛИЦА)

 

Напомени :

 • Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето
  возрасно лице и се доплака 10 евра по ноќ, или кога станува збор за
  фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години
  се доплаќа 10 евра за дете по ноќ.
 • Доколку сакате дополнителен оброк ручек или вечера цената е 10 евра по
  лице и е на база сет мени(предјадење, главно јадење, десерт и еден
  безалкохолен пијалок). За деца до 8 години се доплака 5 евра и добиваат
  пола порција, за деца над 8 години е исто како и за возрасен.