Врати се назад

VILA MITAKAS - NEI PORI

Грција / НЕИ ПОРИ

8

TЕРМИН
НОЌИ
1/3
1/4
1/3+1/3 АПП
1/3+1/3 дуплекс
27.05 - 03.06.2018
7* ПРОМО ЦЕНИ
60€
60€
70€
70€
03.06 - 10.06.2018
7* ПРОМО ЦЕНИ
70€
70€
80
80
10.06 - 17.06.2018
7*
119
129
149
169
17.06 - 24.06.2018
7*
139
149
159
179
24.06 - 01.07.2018
7*
159
169
189
199
01.07 - 08.07.2018
7
299
319
370
400
08.07 - 15.07.2018
7
319
339
410
440
15.07 - 22.07.2018
7
330
359
440
470
22.07 - 29.07.2018
7
330
359
440
470
29.07 - 05.08.2018
7
330
359
440
470
05.08 - 12.08.2018
7
330
359
440
470
12.08 - 19.08.2018
7
330
359
440
470
19.08 - 26.08.2018
7
319
339
410
440
26.08 - 02.09.2018
7
309
319
420
430
02.09 - 09.09.2018
7*
139
149
159
179
09.09 - 16.09.2018
7*
129
139
149
159
16.09 - 23.09.2018
7*
69
69
79
89
23.09 - 30.09.2018
7*
59
59
59
59

Неи Пори е место кое сеуште претставува најурбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен  потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа, зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот број на ресторани и кафетерии со прекрасен поглед кон синото море. Како дополнителни соджини за забава и рекреација, во местото се наоѓа и Луна парк, Картинг патека, спортски центар и спортови на вода. Близината на Платамона и на Лептокарија, се само дополнителен мотив за секој негов потенцијален гостин. Позитивните мислења на нашите туристи, оваа дестинација со години ја вбројуваат меѓу најбараните.

Вила Митакас се наоѓо во новиот дел во Неи Пори .Располага со 8 студија (1/3,1/4,апартман 6 13+1/3, дуплекс 6 1/3+1/3).Вилата се наоѓа 80 м одалечена од плажа .Сите се со вклучена климауред и wi-fi.

Цените сo * се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз за минимум 2 лица
• Цените без * се дадени за наем за студио / апартман / дуплекс за 7 ноќевања

* Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет
• Во студијата  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
• Сите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
• при резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа
• поради генерално чистење на студиата  после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
• хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
• Користењето на климата е вклучено во цената

 По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

- Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
AГЕНЦИЈАТА не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската

- Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.

 Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во  самата агенција. 

 

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
• Задолжително патничко и здравствено осигурување - инфо во агенцијата
• За користење сопствен превоз кај пакет аранжманите се одбива по 10€ од лицата што плаќаат 100%
• За користење на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена
• Превоз: возрасни 35 € (повратен билет) / 25 € (1 правец), деца од 2-12 години 25 € (повратен билет) / 20 € (1 правец)
• Цените се изразени во € - евра , по курс 1 € = 62 мкд

Автобуски превоз според наведените термини во табелата

Поаѓање од:

Час:

Локација:

Поаѓање од:

Час:

Локација:

Куманово

04:30

Бензинска Макпетрол

Неи Пори

15:00

Доктор

Скопје

05:15

Паркинг пред Х.“ВИП“

Паралиа

16:00

Ерато/Ла Мираж

Велес

06:00

Бенз.Мак Оил

 

 

 

Кавадарци

06:30

Бул.кај Гранична Полиц.

 

 

 

Неготино

06:45

Бенз.Макпетрол

 

 

 

Удово

07:30

Бенз.Макпетрол

 

 

 

Граница

08:00

 

 

 

 

 НЕИ ПОРИ е место, кое сеуште претставува најурбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа,  зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот број на ресторани и кафетерии со прекрасен поглед кон синото море. Како дополнителни соджини за забава и рекреација, во местото се наоѓа и Луна парк, Картинг патека, спортски центар и водени спортови. Близината на Платамона и на Лептокарија, се само дополнителен мотиф за секој негов потенцијален гостин.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди