Врати се назад

ВИЛА МЕЛИА-НЕИ ПОРИ

Грција / НЕИ ПОРИ

8

Вила Мелиа (А-кат) се наоѓа во првиот дел на местото, на околу 150 метри од плажа.
Сите соби се опремени со кујна, ТВЦ, ТВ и тераса.
Користењето на WI-FI е бесплатно. Климата е со доплата (5на ден).

НЕИ ПОРИ е место, кое сеуште претставува најурбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа,  зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот број на ресторани и кафетерии со прекрасен поглед кон синото море. Како дополнителни соджини за забава и рекреација, во местото се наоѓа и Луна парк, Картинг патека, спортски центар и водени спортови. Близината на Платамона и на Лептокарија, се само дополнителен мотиф за секој негов потенцијален гостин.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди