Врати се назад

ВИЛА ЈОЗЕФ - НЕА ФЛОГИТА

Грција / НЕА ФЛОГИТА

8

ПЕРИОД
1/6 ДУПЛЕКС
БРОЈ НА НОЌЕВАЊА
20.05-27.05.17
99€
7*
27.05-03.06.17
119€
7*
03.06-10.06.17
129€
7*
10.06-17.06.17
149€
7*
17.06-24.06.17
169€
7*
24.06-01.07.17
199€
7*
01.07-08.07.17
430€
7
08.07-15.07.17
460€
7
15.07-22.07.17
520€
7
22.07-29.07.17
520€
7
29.07-05.08.17
520€
7
05.08-12.08.17
520€
7
12.08-19.08.17
470€
7
19.08-26.08.17
430€
7
26.08-02.09.17
169€
7*
02.09-09.09.17
149€
7*
09.09-16.09.17
119€
7*
16.09-23.09.17
99€
7*
23.09-30.09.17
69€
7*

Вила ЈОЗЕФ е лоцирана во првиот ред, и од плажата ја дели прекрасен парк. Располага со шестокреветни пространи дуплекс апартмани, (≈ 70 м2) во кои Вие ќе бидете први гости. Апартманите се наоѓаат на прв и на втор кат, имаат дневна соба со комплетно опремена кујна, клима wc, две одделни спални соби, и пространи тераси кои пружаат незаборавен поглед кон заливот Термиакос.

Услови под кои важи аранжманот

 

- Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето, четврто и пето лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.

- Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.

- Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.

- За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.

- Во секе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.

- Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.

- Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.

- Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.

- При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 15 €.

 

Цена на превоз на релација Скопје - Халкидики - Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


Неа Флогита е прекрасно место кое лежи на западниот брег на Халкидики, на само 50 км. Од Солун. Богата е со зеленило и има долга и пространа песочна плажа, која е одделена од градот со прекрасен парк, барови на плажа, таверни и секако тиркизно бистрото море. Местото пружа фантастичен поглед на заливот Термиакос и при ведро време, на планината Олимп. Со лесна прошетка може да се стигне до Дионисиос или Неа Плагиа, со кои Флогита практично е споена. Во последните 10 години Флогита се преобразува во вистинско монденско место омилено како од младите така и од повозрасните генерации. Вистинско место за активен одмор!

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди