Врати се назад

VILA VIKI - HANIOTI

Грција / ХАНИОТИ

8

TЕРМИН
НОЌИ
1/3АПП - Приз.
27.05 - 03.06.2018
7*
85€
03.06 - 10.06.2018
7*
115€
10.06 – 17.06.2018
7*
135€
17.06- 24.06.2018
7*
155€
24.06 - 01.07.2018
7*
175€
01.07 - 08.07.2018
7
390€
08.07 - 15.07.2018
7
440€
15.07 - 22.07.2018
7
470€
22.07 - 29.07.2018
7
490€
29.07 - 05.08.2018
7
490€
05.08 - 12.08.2018
7
490€
12.08 - 19.08.2018
7
490€
19.08 - 26.08.2018
7
490€
26.08 - 02.09.2018
7
440€
02.09 - 09.09.2018
7*
155€
09.09 - 16.09.2018
7*
135€
16.06-23.09.2018
7*
115€
23.09 - 30.09.2018
7*
85 €

Вила Вики се наоѓа во мирен дел на Ханиоти во близина на х.Тропикал на околу 450 метри од плажа, а од супермаркетот Масутис околу 300 м. Сите сместувачки единици се свртени према исток (претежно се во сенка), сместени во приземје во мирен дел со преубав двор со тревник и палми. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ, Wi Fi, пешкири и клима вклучена во цена. Истата е од Б-категорија. Располага со трoкреветни апартмани и четирикреветно студио на приземје. Вилата исто така располага со рецепција, базен, кафе аперитив бар, гарнитура за седење, ТОТАЛ ТВ, бесплатно место за Wi Fi. Оскар Травел Сервис не прифаќа одговорност во случај на професионални потреби за користење безжичен интернет во вилата.

Цената на туристичката такса е 0,50 евра по ден / по апп. и се плаќа на лице место кај претставниците / сопствениците на вилата. 

  • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

( Сместување за минимум 2 лица во апартман, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз).

  • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
  • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
  • Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време
  • Цената само за превоз: Скопје Халкидики - Скопје изнесува:
  • 35 € возрасни.
  • 25 € деца од 2 - 12 години.
  • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користат седиште).
  • За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.
  • ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (пр. Рана резервација и две смени).


Ханиоти е многу живописно место на Халкидики , се наоѓа на само 60 минути возење од Солун. По пристигнувањето секој посетител ќе биде воодушевена од овој мала живописен рај,  кој е дизајниран да се грижи за потребите  дури  и на нај пребирливите посетители. Ханиоит е место кое гарантира релаксирачки и незаборавен престој, има голем број хотели, апартмани и вили, бутици, продавници, бројни ресторани и традиционални таверни што ќе ги задоволи секое семејство, исто така има  и модерни барови и денс- клубови кои нудат вечерна забава за сите возрасти. Ова место е благословено од природата и се карактеризира со кристално чистата вода , зеленило, традиционалното гостопримство , и пријателски расположени жители

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди