Врати се назад

VILA LINA METAMORFOZI

Грција / МЕТАМОРФОЗИ

8

ПЕРИОД
НОЌЕВАЊА
1/3 Студио
1/4 Студио
1/4 апартман
1/4 апп со поглед на море
02.07 -09.07.2017
7
330
340
360
380
09.07 - 16.07.2017
7
340
350
390
410
16.07 - 23.07.2017
7
350
370
420
450
23.07 - 30.07.2017
7
350
370
420
450
30.07 - 06.08.2017
7
350
370
420
450
06.08 - 13.08.2017
7
350
370
420
450
13.08 - 20.08.2017
7
330
350
390
420
20.08 -27.08.2017
7
310
330
350
370
27.08 - 03.09.2017
7
129
129
149
159
03.09 - 10.09.2017
7
119
119
129
139
10.09 - 17.09.2017
7
99
99
109
119
17.09 -24.09.2017
7
79
79
79
79
24.09 - 01.10.2017
7
69
69
69
69

Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана, и оваа година ги очекува своите први гости.

 

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања.

- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз: Скопје-Ситонија-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)Мало, пријатно место и вистински мал рај за релаксиран семеен одмор.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди