Врати се назад

VILA HRISTO - KSAMIL

AЛБАНИЈА / KСАМИЛ

8

ПЕРИОД
Ноќевања
студио 1/3
Студио 1/3 + 1
19.05 – 26.05.2016
7*
85
95
26.05 – 02.06.2016
7*
95
105
02.06 – 11.06.2016
9
165
185
11.06 – 20.06.2016
9
185
205
20.06 – 29.06.2016
9
205
225
29.06 – 08.07.2016
9
265
305
08.07 – 17.07.2016
9
285
325
17.07 – 26.07.2016
9
285
325
26.07 – 04.08.2016
9
285
325
04.08 – 13.08.2016
9
285
325
13.08 – 22.08.2016
9
285
325
22.08 – 31.08.2016
9
255
295
31.08 – 09.09.2016
9
155
175
09.09 – 18.09.2016
9
105
125
18.09 – 25.09.2016
7*
95
105

Вила Христо  - се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI . 

 

НАПОМЕНИ:

- За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по  извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

- Можност за дополнителен кревет во студио на приземjе и студио со поглед на море  – Бесплатно.

- Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

- Климата е вклучена во цената;

- Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

- За  промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите. 

\r\n

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места. 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди