Врати се назад

VILA GREGORI - HANIOTI

Грција / ХАНИОТИ

8

ПЕРИОД
НОЌЕВАЊЕ
1/4 АПАРТМАН
1/4+1 ДУПЛЕКС / МЕЗОНЕТ
20.05. - 27.05.2017
7*
89
99
27.05-03.06.2017
7*
109
119
03.06 - 10.06.207
7*
119
139
10.06 -17.06.2017
7*
129
149
17.06-24.06.2017
7*
149
169
24.06-01.07.2017
7*
169
189
01.07-08.07.2017
7
330
420
08.07 - 15.07.2017
7
380
460
15.07 - 22 .07.2017
7
410
490
22.07 - 29.07.2017
7
440
520
29.07 - 05.08.2017
7
440
520
05.08 - 12.08.2017
7
440
520
12.08 - 19.08.2017
7
420
490
19.08 - 26.08.2017
7
370
450
26.08 - 02. 09.2017
7*
159
169
02.09 - 09.09.2017
7*
139
149
09.09 - 16.09.2017
7*
119
129
16.09 - 23.09.2017
7*
89
99

Вила ГРЕГОРИ се наоѓа на 150 м. од центарот на Ханиоти и на околу 450 м. од плажа, веднаш позади Масутис маркетот. Вилата располага со четворокреветни апартмани, петокреветни дуплекс апартмани и шестокревети мазонети на две нивоа. Сите апартмани и дуплекси се опремени со кујна, тоалет, ТВ и клима (доплата 3 еур. на ден), а мезонетот има тоалети и клими на двете нивоа.

 

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. 
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во трокреветно студио и апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
 • Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
 • Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
 • 35 € возрасни.
 • 25 € деца од 2 - 12 години.
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).


Ханиоти е многу живописно место на Халкидики , се наоѓа на само 60 минути возење од Солун. По пристигнувањето секој посетител ќе биде воодушевена од овој мала живописен рај,  кој е дизајниран да се грижи за потребите  дури  и на нај пребирливите посетители. Ханиоит е место кое гарантира релаксирачки и незаборавен престој, има голем број хотели, апартмани и вили, бутици, продавници, бројни ресторани и традиционални таверни што ќе ги задоволи секое семејство, исто така има  и модерни барови и денс- клубови кои нудат вечерна забава за сите возрасти. Ова место е благословено од природата и се карактеризира со кристално чистата вода , зеленило, традиционалното гостопримство , и пријателски расположени жители

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди