Врати се назад

VILA ADONIS - NEA KALIKRATIA

Грција / НЕА КАЛИКРАТИЈА

8

ТЕРМИН:
НОЌИ
1/2+1 Studio
1/5+1 Duplex
19.05
7*
49
49
26.05
7*
59
69
02.06
7*
89
119
09.06
7*
119
149
16.06
7*
129
169
23.06
7*
139
199
30.06
7
270
430
07.07
7
300
460
14.07
7
325
490
21.07
7
345
520
28.07
7
345
520
04.08
7
345
520
11.08
7
345
470
18.08
7
310
430
25.08
7*
139
169
01.09
7*
129
149
08.09
7*
89
129
15.09
7*
79
99
22.09
7*
59
69

ВИЛА АДОНИС се наоѓа во центарот на градот на околу 150 метри од плажа. Располага со трокреветни студија на високо приземје, реновирани оваа година и петорокреветен дуплекс апартман со голема тераса на првиот кат. Сите капацитети се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило, ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнина е еднаш во текот на престојот. Вилата има Wi-Fi.

 • Цените со * се однесуваат на пакет аранжман по лице, за 7 ноќевања со вклучен превоз
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања
 • Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртото лице се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз
 • Сместувањето во собите е после 13 часот по локално време, а напуштањето на собите е до 09 часот по локално време
 • за уплатени два аранжмани 7+7 ноќевања, одобруваме 5% вкупен попуст
 • Плаќањето се врши во денарска противвредност по курс 62,00 денари
 • Цената само за превоз Скопје-Халкидики-Скопје
 • 35 еур за возрасен
 • 25 еур за дете од 2-12 години
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)


Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди