Врати се назад

VILA HRISTO - POLIHRONO

Грција / ПОЛИХРОНО

8

ТЕРМИН
НОЌИ
1/3 АПП. II KAT
20.05. - 27.05.2018
7*
70€
27.05 - 03.06.2018
7*
80€
03.06 - 10.06.2018
7*
105€
10.06 - 17.06.2018
7*
135€
17.06 - 24.06.2018
7*
145€
24.06 - 01.07.2018
7*
155€
01.07 - 08.07.2018
7
300€
08.07 - 15.07.2018
7
320€
15.07 - 22.07.2018
7
360€
22.07 - 29.07.2018
7
380€
29.07 - 05.08.2018
7
380€
05.08 - 12.08.2018
7
380€
12.08 - 19.08.2018
7
380€
19.08 - 26.08.2018
7
360€
26.08 - 02.09.2018
7
320€
02.09 - 09.09.2018
7*
155€
09.09 - 16.09.2018
7*
135€
16.09 - 23.09.2018
7*
115€
23.09 - 30.09.2018
7*
70€

Вила ХРИСТОС - се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3апартмани и 1/4дуплекс апартмани, сите се со балкон, опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi и клима (вклучена во цена). Истата е од Б-категорија.

1/3 апартман –(1 и 2 кат), две простории, спална со 3 единечни кревети и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон.

Цената на туристичката такса е 0,50 евра по ден / по апп. и се плаќа на лице место кај претставниците / сопствениците на вилата. 

 

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

( Сместување за минимум 2 лица во апартман, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз).

 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време
 • Цената само за превоз: Скопје Халкидики - Скопје изнесува:
 • 35 € возрасни.
 • 25 € деца од 2 - 12 години.
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).
 • За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.
 • ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две споени смени и сл.).
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 Бисерот на Касандра - Полихроно лоциран на само 97км од Солун и 160км од Македонија и поглед кон вториот крак Ситонија.Главна карактеристика е долгото шеталиште покрај кристалното море, како и изобилството од таверни, ресторани, барови, кафулиња, продавници, бутици.   

 

 

\r\n

 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди