Врати се назад

VILA TORONEOS - POLIHRONO

Грција / ПОЛИХРОНО

8

Вилата ТОРОНЕОС, се наоѓа во мирниот дел на Полихроно и е опкружена со убаво уреден двор. Оддалечена е од плажата на околу 80 м. Располага со четворокреветни апартмани кои се состојат од спална соба и дневна соба со по два кревета, кујна и тераса. Кујната е опремена со садови според број на лица за кои е предвиден апартманот, фрижидер, шпорет со рерна. Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

Бисерот на Касандра - Полихроно лоциран на само 97км од Солун и 160км од Македонија и поглед кон вториот крак Ситонија.Главна карактеристика е долгото шеталиште покрај кристалното море, како и изобилството од таверни, ресторани, барови, кафулиња, продавници, бутици.   

 

 

\r\n

 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди