Врати се назад

VILA TORONEOS - POLIHRONO

Грција / ПОЛИХРОНО

8

ТЕРМИНИ
НОЌЕВАЊА
1/4 апп приземје
1/4 апп Кат
20.05. - 27.05.2017
7*
69
79
27.05-03.06.2017
7*
89
99
03.06 -10.06.2017
7*
99
109
10.06 – 17.06.2017
7*
119
129
17.06 - 24.06.2017
7*
139
149
24.06 - 01.07.2017
7*
159
159
01.07 - 08.07.2017
7
340
360
08.07-15.07.2017
7
360
380
15.07 - 22.07.2017
7
380
420
22.07 - 29.07.2017
7
380
420
29.07 - 05.08.2017
7
380
420
05.08 - 12.08.2017
7
380
420
12.08 - 19.08.2017
7
340
370
19.08 - 26.08.2017
7
320
350
26.08 - 02.09.2017
7*
129
149
02.09 - 09.09.2017
7*
119
129
09.09 -16.09.2017
7*
99
109
16.09 -23.09.2017
7*
79
79
23.09 -30.09.2017
7*
69
69

Вилата ТОРОНЕОС, се наоѓа во мирниот дел на Полихроно и е опкружена со убаво уреден двор. Оддалечена е од плажата на околу 80 м. Располага со четворокреветни апартмани кои се состојат од спална соба и дневна соба со по два кревета, кујна и тераса. Кујната е опремена со садови според број на лица за кои е предвиден апартманот, фрижидер, шпорет со рерна. Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман,за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

- Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

 Бисерот на Касандра - Полихроно лоциран на само 97км од Солун и 160км од Македонија и поглед кон вториот крак Ситонија.Главна карактеристика е долгото шеталиште покрај кристалното море, како и изобилството од таверни, ресторани, барови, кафулиња, продавници, бутици.   

 

 

\r\n

 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди