Врати се назад

HOTEL GOLDEN BEACH - METAMORFOZI

Грција / МЕТАМОРФОЗИ

8

ПЕРИОД
ПО ЛИЦЕ
2 +1 ЕКО
2+1
19.05 - 26.05.2018
7 ПРОМО ЦЕНИ
109
109
25.05 - 02.06.2018
7 * ПРОМО ЦЕНИ
149
149
02.06 - 09.06.2018
7 * ПРОМО ЦЕНИ
189
189
09.06 - 16.06.2018
7ALL INC. LIGHT
279
299
16.06 -23.06.2018
7ALL INC. LIGHT
299
329
23.06 - 30.07.2018
7ALL INC. LIGHT
329
349
30.06 - 07.07.2018
7ALL INC. LIGHT
359
379
07.07 - 14.07.2018
7ALL INC. LIGHT
389
409
14.07 - 21.07.2018
7ALL INC. LIGHT
439
459
21.07 - 28.07.2018
7ALL INC. LIGHT
439
459
28.07 - 04.08.2018
7ALL INC. LIGHT
439
459
04.08 - 11.08.20188
7ALL INC. LIGHT
439
459
11.08 - 18.08.2018
7ALL INC. LIGHT
439
459
18.08 - 25.08.2018
7ALL INC. LIGHT
399
429
25.08 - 01.09.2018
7ALL INC. LIGHT
359
379
01.09 - 08.09.2018
7ALL INC. LIGHT
299
329
08.09 - 15.09.2018
7ALL INC. LIGHT
179
199
15.09 - 22.09.2018
7ALL INC. LIGHT
149
169

Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен со лежалки, кој е бесплатен за користење од страна на гостите.

*All Inclusive Light (СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ):

  • Доручек 08:00-10:00ч. на база шведска масa
  • Ручек 13:03-15:00ч. избор на две главни јадења, гарнир, и 3-4 вида салати.
  • Вечера 19:00-21:00ч.  на база шведска маса, избор на 4главни јадења, гарнири и 10 вида салати.

(Неограничено, локални алхохолни /пиво и вино/ и безалхохолни пијалоци од 12:00-17:30 ч. и 19:00-21:00 ч.)

 

ПИЈАЛОЦИ: ЛОКАЛНИ.... КОКА КОЛА, ФАНТА, ФИЛТЕР КАФЕ, СТУДЕН И ТОПОЛ ЧАЈ, НАЛИВНО ПИВО, ВИНО, ЦИПУРО (РАКИЈА).

СЕКОЈ ПЕТОК НАВЕЧЕР - КОКТЕЛИ. 2 ПАТИ НЕДЕЛНО - НОЌНО ПЛИВАЊЕ НА БАЗЕНОТ. СЛАДОЛЕД, СЕКОЈ ДЕН ОД 15:00 ДО 16:00 ЧАСОТ.

ЧАДОРИ И ЛЕЖАЛКИ НА БАЗЕН - БЕСПЛАТНО; НА ПЛАЖА - 5 еур. НА ДЕН (ЧАДОР + 2 ЛЕЖАЛКИ)

 

НАПОМЕНА:

- Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ  за број на ноќевања дадени во табелата

- Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО

- Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата

- Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата

- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање е во 10 часот по локално време

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште во автобус)

 Мало, пријатно место и вистински мал рај за релаксиран семеен одмор.

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект


Слични Понуди