Врати се назад

VILA FLEVAS MILS - VRAHOS

Грција / ВРАХОС

8

Вила Флевас Мил се наоѓа на прва линија на плажа на почетокот на Врахос. Располага со студија и апартмани, опремени со мини кујна. Вилата има двор /градина со бар, скара и игралиште. Сместувањата располага со балкон телевизор, WI-FI и купатило со фен. Клима (5 € / ден).

    ВРАХОС се наоѓа на преубава, околу два километри долгата песочна плажа. Рибните ресторани и таверни, сместени по убавото шеталиште покрај тиркизното море ке го направат вашиот одмор незаборавен. Оддалечен е од Парга околу 40 км. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума, маслинови дрва и прекрасна песочна плажа.

\r\n

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Слични Понуди