8-ми ДЕКЕМВРИ БАНСКО ( ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ) »

 

Хотел МУРИТЕ 4*

 

Вид на сместување

Полупансион

Се вклучено

Зграда : АЗАЛИА

Двокреветна соба (2+0)

25€

32€

Едноспален апартман (2+2)

28€

 34€

Двоспален апартман (4+2)

27€

 33€

Зграда : ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

24€

31€

Едноспален апартман (2+2)

27€

33€

Двоспален апартман (4+2)

26€

332€

 

Услови за лица на дополнително легло :

 • Деца до 2.99 год. - БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 3-9.99 год. – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 3-9.99 год. – 50% попуст
 • Возрасен - 25% попуст
 • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 

Цените се евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база полупансион (појадок и вечера) / се вклучено

(појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

 • Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

 • Паркинг, интернет

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

 

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

28€

Едноспален апартман (2+2)

32€

 

Услови за лица на дополнително легло:

 • Прво дете до 11.99 год. – бесплатно
 • Второ дете до 11.99 год. – 50% попуст
 • Трет возрасен – 20% попуст

 

Цените се евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
 • Детски кат, интернет, паркинг

Хотел ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4*

 

Вид на сместување

Полупансион

Двокреветна соба (2+1)

31€

Дополнителни услови :

Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп.легло

20% попуст


Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ – 2  ноќевањa

Во цената не е вклучено :

§  Туристичка такса 1 € на ден

§  Патничко осигурување

§  Доплата за организиран превоз40 € повратен билет

(поаѓање 08.12.2017, враќање 10.12.2017)