» НОЕМВРИ - ВИКЕНДИ ВО БАНСКО »»

 

НОЕМВРИ – Викенди во Банско

Термини : 10.11-12.11.2017 | 17.11-19.11.2017 | 24.11-26.11.2017

 

Хотелско сместување ↓

Хотел

Услуга

Цена по лице за 1 ноќ

Перун Лоџ 4*

Полупансион

25 €

Мурите 4*

Се вклучено

30 €

Грин Вуд 4*

Се вклучено

32 €

 

Пакет аранжмани ↓

Хотел

Услуга

Цена по лице за 2 ноќи и превоз

Перун Лоџ 4*

Полупансион

80 €

Мурите 4*

Се вклучено

90 €

Грин Вуд 4*

Се вклучено

95 €

         

Во цената е вклучено :

  • Полупансион – појадок и вечера
  • Се вклучено – појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 ч.
  • Користење на СПА Центар
  • Интернет

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Патничко осигурување

 

Доплата за превоз (без аранжман) : 40 € повратен билет