НЕСЕБЕР - ЛЕТО 2018 ГОДИНА

ВИЛА ЛАМБОВ

Лоцирана во строгиот центар на новиот дел на Несебар, на 5 мин. (пешачење) од плажата Какао Бич и 10 мин. (пешачење) од Јужната плажа во Несебар и Стариот град. Вилата има соптвен двор а во нејзин состав влегвува и летниот Бар - Бор. Сите соби се опремени, со соптвен тоалет, клима, фрижидер, ТВ со кабелска телевизија и WI FI. 

ВИЛА ДРАМЧЕВИ

 

           Лоцирана е во центарот на новиот дел од градот, на околу 250-300 метри од јужната плажа, сите соби се со сопствена тоалетна, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија.

ВИЛА КАТЈА

          Лоцирана во центарот Несебар, сите соби се реновирани  со сопствена тоалетна ,клима,фрижидер, Тв со кабелската телевизија.

ПАКЕТИ-ОСУМ ДЕНА -СЕДУМ НОЌИ- СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

ЈУНИ/ЈУЛИ/АВГУСТ

 

 

22.06

 

29.06

 

06.07

 

13.07

 

20.07

 

27.07

 

03.08

 

10.08

 

17.08

 

24.08

 

113€

 

123€

 

123€

 

123€

 

123€

 

133€

 

133€

 

133€

 

123€

 

113€

 

- 15 % ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2018

- 10% ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО  31.03 2018

 

Цената на пакет аранжманот е по лице и вклучува:
- 08 дена / 7 ноќевања по лице во двк/ соба, со тераса, Клима,Тв,Тоалет,фрижидер
- Превоз Скопје - Несебар - Скопје;
- организација и водство на патувањето;

поаѓањето од Скопје е на датата од табелата

 Цената на пакет аранжманот не вклучува:
7 € еднократна туристичка такса - возрасни ( се плаќа во агенција )

- 5 € деца до 11,99 години ( се плаќа во агенција).
- патничко осигурување(задолжително;
- доплата за еднокреветна соба 45 €;

Попусти:
- дете до 02г.- бесплатно (се плаќа само 5е за еднократна т.т)
- дете од 02-12г. со двајца возрасни -50% од цената на пакет аранжманот;
- можност за сместување во АПП за 2+2 / доплата 70€ за целиот АПП за целиот престој;
- за сопствен превоз се одбиваат 30 € од цената на аранжманот;