ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2018

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ

ГРЦИЈА – ЛЕТО 2018!

Различни дестинации, различни термини, ограничени капацитети!

Термин

14.07 – 21.07.2018

15.01 – 22.07.2018

Број на ноќевања

7

7

Сместување во 1/2 студио, 1/3 студио, 1/3+1 апартман, 1/4 апартман

Вила Севи – Афитос (1/4 апп)

119 €

 

Вила Магдалини – Калитеа

129 €

 

Вила Темелис – Фурка

119 €

 

Вила Христос – Полихроно

 

159 €

Вила Вики – Ханиоти

 

159 €

Хотел Ковју – Никити

 

390 € по лице, на база на полупансион

Ø  Цените се дадени во евра, по лице, со вклучен превоз

Ø  Трето и четврто лице плаќаат само превоз ако користат

Ø  Деца до 2 години се сместуваат бесплатно (немаат седиште во автобусот и не користат посебен превет).

Ø  Деца до 12 години плаќаат само автобуски превоз (доколку користат)

Ø  Превземањето на собите е после 14:00 часот, напуштањето на собите е до 09:00 часот – локално време.

Ø  Патничкото осигурување е задолжително и не е вклучено во цената.

Ø  Цените се дадени во евра, уплата се прави во денарска пртиввредност 1 еур = 62,00 денари.

Ø  За овој програм важат општите услови за патување на Т.А. Оскар Травел Сервис.