MURITE CLUB HOTEL 4* - BANSKO

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

20% за резервација и уплата до 30.09.2018 (не важи за Нова Година)

15 % за резервација и уплата до 15.11.2018 (не важи за Нова Година)

10 % за резервација и уплата до 15.12.2018 (важи за Нова Година)

БОНУСИ:

7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018 и 10.01-13.04.2019 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 

01.12-20.12.2018

21.12-27.12.2018

28.12-01.01.2019

20.01-03.03.2019

Вид на сместување | Период на престој

04.03-13.04.2019

02.01-19.01.2019

мин. 4 ноќевања

 

Двокреветна соба – АЗАЛИА

2+0

                              25,00 €

                              35,00 €

                              52,00 €

                                               32,00 €

Еднокреветна соба – АЗАЛИА

1

                              37,00 €

                              52,00 €

                              77,00 €

                                              49,00 €

Едноспален апартман – АЗАЛИА

2+2

                             29,00 €

                             38,00 €

                             59,00 €

                                              36,00 €

Двоспален апартман – АЗАЛИА

4+2

                              25,00 €

                              35,00 €

                              52,00 €

                                               32,00 €

Двокреветна соба – ОРХИДЕА

2+0

                              21,00 €

                             30,00 €

                             43,00 €

                                              28,00 €

Еднокреветна соба – ОРХИДЕА

1

                              31,00 €

                             45,00 €

                             65,00 €

                                               41,00 €

Едноспален апартман – ОРХИДЕА

2+2

                              25,00 €

                             34,00 €

                             50,00 €

                                               31,00 €

Двоспален апартман – ОРХИДЕА

4+2

                              21,00 €

                             30,00 €

                             43,00 €

                                              28,00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи,

сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)

Дополнителни услови: 

 Деца до 5.99 год. – бесплатно

 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно

 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст

 Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст

 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 70€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден