IGLIKA PALACE 4* - BOROVETS

IGLIKA PALACE  4*

http://www.hoteliglikapalace.com/en/

19.12-25.12; 26.01-15.02

26.12-01.01

02.01-25..01; 16.02-04.03

05.03-09.04

Попусти за рана резервација, кои не се валидни за престој во периодот: 26.12-01.01:

15% за резервации до 30.09

10% за резервации до 31.10

DOUBLE STANDARD

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полупансион

SGL

47

87

56

47

 1AD+1CH

54

93

66

54

 1AD+2CH

62

93

75

62

 2AD

62

93

75

62

 2AD+1CH

62

93

75

62

 3AD

85

128

104

85

DOUBLE ECONOMY

SGL

30

77

47

39

 1AD+1CH

33

82

54

45

 2AD

38

82

62

51

STUDIO

SGL

90

140

110

90

 1AD+1CH

90

140

110

90

 1AD+2CH

90

140

110

90

 2AD

90

140

110

90

 2AD+1CH

90

140

110

90

 2AD+2CH

90

140

110

90

 3AD

90

140

110

90

APART COMPLEX IGLIKA PALACE 2

19.12-25.12; 26.01-15.02

26.12-01.01

02.01-25.01; 16.02-04.03

05.03-09.04

VILLA IGLIKA

Цените се дадени во евра, за наем на вила, на ден

SGL

64

107

75

64

 1AD+1CH

64

107

75

64

 1AD+2CH

64

107

75

64

 1AD+3CH

64

107

75

64

 1AD+4CH

64

107

75

64

 1AD+5CH

64

107

75

64

 2AD

64

107

75

64

 2AD+1CH

64

107

75

64

 2AD+2CH

64

107

75

64

 2AD+3CH

64

107

75

64

 2AD+4CH

64

107

75

64

 3AD

64

107

75

64

 3AD+1CH

64

107

75

64

 3AD+2CH

64

107

75

64

 3AD+3CH

64

107

75

64

 4AD

64

107

75

64

 4AD+1CH

64

107

75

64

 4AD+2CH

64

107

75

64

 5AD

69

111

80

69

Периоди за откажување:

5 дена

05.12.2018

7 дена

5 дена

Пенали за откажување:

2 ноќи

100% од рез. престој

2 ноќи

2 ноќи

Пенали за непојавување:

2 ноќи

100% од рез. престој

2 ноќи

2 ноќи

Минимум престој:

-

7 дена

-

-

ДОПЛАТИ:

Возрасен

Дете 2-12

   

Доплата за појадок, по лице на ден, во вилите

5,00 €

3,00

   

Доплата за полупансион, по лице, на ден, во вилите

13,00 €

7,00

   

Вечера за Божиќ / 25.12

35,00 €

18,00

   

Вечера за Нова Година:

50,00 €

25,00

   

Туристичка такса, по лице, на ден

1,50 €

1,50

   

Деца 2-12

*Во цената е вклучено користење на внатрешен базен, интернет во лобито, пауза за чај секој ден во 16:00-17:00 /само за лицата кои се сместени на база на полупансион/ и паркинг