БАНСКО - 2ри АВГУСТ

Хотел МУРИТЕ 4*

 

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE

Мин. 2 ноќевања

АЗАЛИА - Двокреветна соба (2+0)

30€

АЗАЛИА - Едноспален апартман (2+2)

33€

АЗАЛИА - Двоспален апартман (4+2)

32€

ОРХИДЕА - Двокреветна соба (2+0)

29€

ОРХИДЕА - Едноспален апартман (2+2)

32€

ОРХИДЕА - Двоспален апартман (4+2)

30€

• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

• За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
 • Детски кат, интернет, паркинг

 

Хотел ГРИН ВУД 4*

 

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE

Мин. 2 ноќевања

ALL INCLUSIVE

Мин. 3 ноќевања

Двокреветна соба (2+0)

46€

40€

Студио (2+2)

50€

46€

Едноспален апартман (2+2)

56€

49€

Двоспален апартман (4+2)

50€

46€

Деца до 5.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

Бесплатно

Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

50% попуст

Возрасен на дополнително легло

20% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
 • Детски кат
 • Интернет, паркинг

 

Хотел  ПЕРУН ЛОЏ 4*

 

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

23€

Едноспален апартман (2+2)

24€

Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€

Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база појадок и вечера  
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4*

 

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE

Мин. 2 ноќевања

ALL INCLUSIVE

Мин. 3 ноќевања

Студио (2+0)

23€

22€

Едноспален апартман (2+2)

24€

23€

• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 03-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE light- појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
 • Детски кат, интернет, паркинг

 

Хотел ГРАМИ 3*

 

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

Полупансион

All Inclusive

Двокреветна соба (2+2)

12€

18€

24€

Апартман (4+0)

12€

18€

24€

• Дете од 0-1.99 год

Бесплатно

• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло

Бесплатно

• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло

6€

10€

13€

• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

6€

10€

13€

• Возрасен на доп. легло

8€

14€

20€

• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
 • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 02.08.2018 | Враќање : 05.08.2018

Цена за повратен билет : 40€ по лице