» НОВА ГОДИНА 2018 ВО СВ.НИКОЛА 3* - САНДАНСКИ »»Тридневен пакет во DBL стандард – 174 евра Тридневен пакет во DBL лукс – 205 евра

Дводневен пакет во DBL стандард – 149 еврa Дводневен пакт во DBL лукс – 170 евраДочек во РЕСТОРАН - ПЛОМАРИ

Тридневен пакет во DBL стандард – 199 евра Тридневен пакет во DBL лукс – 226 евра

Дводневен пакет во DBL стандард – 174 еврa Дводневен пакт во DBL лукс – 196 евра


Во цената е вклучено:

 2 или 3 ноќевања со појадок

 Бесплатен салатен бар за вечера во класичниот ресторан (со исклучок на 31.12.2017)

 НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА во основниот ресторан СВЕТИ НИКОЛА / ПЛОМАРИ (по мени)

 Бесплатно користење на покриен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес, паркинг, wi-fi во целиот хотел,обезбедување 24ч , туристичка таксаВо цената НЕ е вклучено:

 Превоз

 Патничко осигурување


НАПОМЕНА:

 Цените се дадени по лице

 Деца до 4 години се бесплатно

 Деца до 4 до 12 години на редовно легло – 50% попуст од цената на пакетот за возрасен.

 За сместување во еднокреветна соба - 16 еур на ден од цената на пакет за возрасен

 Останатите услови за деца важат по редовен ценовник.

 Важат општите услови на СКТМ.

УСЛОВИ ЗА АГЕНТОТ И ГОСТИНОТ

 Резервацијата е гарантирана само со 100% авансно плаќање.

 Цените се дадени само како пакет аранжмани, не постои можност за резервација на помалку ноќевања во дадениот период.

 При откажување на резервацијата платената сума не подлежи на враќање на агентот или гостинот.