Врати се назад

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ХАЛКИДИКИ

Грција / ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО

8

☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀
25.05.2019
01.06.2019
ВИЛА МАРИЈА - НЕА ФЛОГИТА
69€
89€
ВИЛА ОКЕАНИС ФУРКА
/
89€
ВИЛА ТЕМЕЛИС ФУРКА
59€
79€
ВИЛА ХРИСТОС СИВИРИ
/
/
ВИЛА ПОСЕИДОНИО ПОЛИХРОНО
69€ / 79€
/
ВИЛА КЛЕОПАТРА КАЛИТЕА
79€
/
☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀
26.05.2019
02.06.2019
ВИЛА ХАУС ЛИТЕА - НЕА ПОТИДЕА
69€ / 79€
89€ / 99€
ВИЛА ОСКАР - КАЛИТЕА
/
/
ВИЛА АТЛАНТИК КАЛИТЕА
/
89€
ВИЛА МУСТАКАС ПОЛИХРОНО
/
/

ХАЛКИДИКИ - ПРОМОЦИЈА 

 

 • Цените се по лице и се со вклучен автобуски превоз.
 • Првите две лица плаќаат полни суми за сместување во апартман / студио, а трето, четврто и петто лице плаќаат автобуски превоз ( доколку користат).
 • Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)
 • Ø Деца 2-11,99год – 25 евра (со двајца возрасни).
 • Возрасни лица – 35 евра
 • Доколку странките користат сопствен превоз, цените останувааат исти и не се намалуваат ( се плаќаат две полни суми).
 • Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 10.05.2019
 • За веќе направени резервации, не важат овие цени и истите не подлежат на промени.
 • Патничко осигурување е задолжително и НЕе вклучено во цената.
 • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро = 62,00мкд.
 • Важат Општите Услови на патување на СКТМ.

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 

Ви треба помош?

Нашиот тим Ви стои на располагање

02/ 3134-090
02/ 3122-084


Локација на Објект